WORKSHOP - MZN

WORKSHOP - MZN

Termín: 28. – 29. septembra 2013
Čas: vždy od 15 – 18 hod.
Miesto: BUNKA pre súčasnú kultúru (Štefánikova trieda, pešia zóna v Nitre)
web: www.projektbunka.sk. www.zasahy.sk,
facebook: www.facebook.com/…nterventions
kontakt: dano.dida@gmail.com
V prípade veľkého záujmu vieme dohodnúť individuálne termíny.

Tento rok sa mesto Nitra zapojilo do projektu Mestské zásahy, ktorý má prostredníctvom občianskych návrhov a podnetov zlepšiť kvalitu verejného priestoru.
Niekedy postačí naozaj jednoduché a lacné riešenie, ktoré však dokáže zmeniť a zlepšiť kvalitu miesta v ktorom žijeme niekoľkonásobne. A pritom naozaj nemusíte byť študovaný architekt alebo dizajnér, aby ste sa do projektu zapojili. 28. a 29. septembra bude v BUNKE na pešej zóne v Nitre prebiehať prvý zo série workshopow, do ktorých sa môžu zapojiť všetci tí, ktoré pre svoje nápady chcú vytvoriť jednoduchú vizualizáciu alebo náčrt. Vždy v čase od 15 – 18 hod, sa Vám bude venovať niekoľko architektov a výtvarníkov.
Mysleli sme aj na najmenších a pripravili sme im program. Spolu s deťmi budeme symbolicky prepájať priestor BUNKY s verejným priestorom na pešej zóne. Využijeme lacný materiál Tieto jednoduché zásahy, detské nápady a koncepty, majú zábavnou formou prinášať nové kvality do verejného priestoru.
Naša pomoc samozrejme nie je obmedzená iba na tieto dni. Neváhajte nás kontaktovať a dohodneme individuálne konzultácie. Podstatný je nápad a urobíme všetko pre to aby sme Vám pomohli. Lebo verejný priestor nám nie je ľahostajný.
Aby sme dokázali každému návrhu venovať dostatočne dlhý čas, je dobré ak sa dopredu prihlásite prostredníctvom FB eventu, prípadne e-mailom (dano.dida@gmail.com). Účasť je samozrejme bezplatná.

viac »