22

kruhový objazd objazd pri smetisku

Autor(i)
Marek
Miesto/lokalita
Svätourbanská 110/4, 949 01 Nitra-Zobor, Slovenská republika
kruhový objazd objazd pri smetisku

Na Zobori Vás Víta kruhový objazd ktorý vyzerá neustále ako smetisko Nedajú sa zberné kontajnery umiestniť za VŠ alebo za ZŠ nevyužitá ulica
Nie pred reštauráciu ?..čudujem sa majiteľom že to trpia. Kruhový objazd musel vymyslieť niekto zvlášť nadaný . Pretože nemá prechod pre chodcou od amfiteátra k reštaurácii ..jeden zrazený cyklista už tam bol. Prechod k zastávke od VŠ je problém a myslím že v zime nemožný temer.

Poloha na mape

comments powered by Disqus